1 141 день війни
Особовий склад
927 580
Танки
10 576
Артилерія
25 912
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 127
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 973
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Довгострокова угода щодо імпорту російської нафти: Пакистан хоче домовитись з агресором
Фото: usp-ltd.org

Довгострокова угода щодо імпорту російської нафти: Пакистан хоче домовитись з агресором

Пакистан у жовтні проведе переговори з Російською Федерацією щодо довгострокової угоди про імпорт нафти. Країна прагне диверсифікувати свої джерела енергії та впоратися з високими цінами на нафтопродукти.

Про це повідомляє видання The News з посиланням на власні джерела. Зазначається, що пакистанська делегація візьме участь в енергетичній конференції у Росії з 10 по 12 жовтня та зустрінеться з російськими чиновниками в кулуарах конференції.

"Пакистанська делегація на чолі з міністром енергетики Мухаммадом Алі проведе зустріч з російською владою на полях цієї конференції", — повідомляє джерело.

Співпраця РФ та Пакистану: предмет домовленостей

Пакистанська делегація планує обговорити довгострокові постачання російської нафти до країни, постачання скрапленого газу, а також проект газопроводу Північ-Південь. Сторони вперше зустрінуться з питань енергетики після того, як перша партія російської нафти прибула до Пакистану в червні цього року, після чого постачання припинилися.

Джерела зазначили, що імпортована з Росії нафта була комерційно вигідною, оскільки країна отримувала значні прибутки від перероблення такої нафти. Російська сировина може принести користь лише тоді, коли всі нафтопереробні заводи почнуть імпортувати її на регулярній основі, оскільки імпорт лише одного заводу не вплине на споживчі ціни на нафтопродукти в країні.

Вони заявили, що одна партія не допоможе, а довгостроковий контракт на постачання російської нафти може допомогти країні впоратися з високими цінами на нафтопродукти.

Нагадаємо, Російська Федерація планує суттєво збільшити військові витрати у 2024 році. Витрати наступного року становитимуть 6% валового внутрішнього продукту.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама