Геращенко: два роки тому я почав говорити, що призначення Саакашвілі було помилкою (ВІДЕО)

16 ВЕРЕСНЯ 2017 12:15

Коли призначили Саакашвілі, то я, як і мільйони інших українців надіявся, що в Одесі він покаже високий клас. Але коли я побачив, що замість реальних реформ в Одеській області Саакашвілі почав займатися популізмом, я почав вивчати історію, з’їздив до Грузії і жахнувся. Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, член колегії МВС Антон Геращенко.

Як повідомляє TrueUA, ведуча ток-шоу зауважила, що у 2014 році пан Геращенко особисто називав Міхеїла Саакашвілі «диригентом реформ в Україні», однак вже сьогодні називає його тираном і публікує фото з розгону опозиційного мітингу в Грузії у 2011 році.

«Коли Президент України Петро Олексійович Порошенко вирішив надати Саакашвілі українське громадянство і призначав його на посаду губернатора, моєю думки він питав. Але справді, коли призначили Саакашвілі, то я, як і мільйони інших українців надіявся, що в Одесі він покаже високий клас», – зауважив пан Геращенко.

Радник міністра внутрішніх справ також зазначив, що тоді він не дуже цікавився деталями життя екс-президента Грузії, адже займався реформуванням поліції, формуванням добровольчих батальйонів та захистом нашої країни.

«Але коли я побачив, що замість реальних реформ в Одеській області Саакашвілі почав займатися популізмом, я почав вивчати історію, з’їздив до Грузії і жахнувся. І ще два роки тому я почав говорити, що призначення Саакашвілі було помилкою», – акцентував Антон Геращенко.

Гість ток-шоу додав: якщо наступного разу Петро Олексійович звернеться до нього за порадою у подібному питанні, то він обов’язково добре вивчить питання і висловить свою думку. 

Відео, 16.09.2017 12:15