ГПУ оголосила підозру Януковичу та екс-міністру юстиції Лавриновичу в захопленні влади

06 ВЕРЕСНЯ 2017 10:24

Генпрокуратура України повідомила про підозру у скоєнні злочину екс-президенту Віктору ЯНУКОВИЧУ та екс-міністру юстиції Олександру ЛАВРИНОВИЧУ. Їх підозрюють у захопленні державної влади.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав генпрокурор Юрій ЛУЦЕНКО, інформує TrueUA.

Він уточнив, що мовиться про справу, яку розслідує департамент спеціальних розслідувань ГПУ – це справа «Конституційного перевороту 2010 року, який привів до захоплення державної влади шляхом розширення у неконституційний спосіб повноважень Президента України за рахунок звуження ролі та повноважень парламенту і уряду».

«На підставі зібраних доказів повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 109 КК України екс-президенту В.Януковичу та екс-міністру юстиції О.Лавриновичу у вчиненні спільно з іншими особами захоплення державної влади, у тому числі шляхом вжиття заходів до незаконної, без рішення єдиного органу законодавчої влади в Україні – Верховної Ради України, зміни діючої Конституції України через внесення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів тексту Конституції України в редакції 1996 року та її офіційної публікації», – пояснив Луценко.

Події, 06.09.2017 10:24