Хочеш посвідчення адвоката? Заплати хабар. Таку схему організував чоловік народного депутата

27 ВЕРЕСНЯ 2017 20:40

На Волині Голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури разом з іншим адвокатом організували систему здирництва. Їх протиправну діяльність задокументували працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції та прокуратури області, інформує TrueUA.

«Оперативники Управління захисту економіки в Волинській області та слідчі прокуратури Волинської області задокументували схему вимагання та одержання неправомірної вигоди, яку організував чоловік народного депутата. Даний громадянин являється головою кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. До злочинної діяльності у якості посередника долучив адвоката-члена цієї ж комісії»,– йдеться на сайті НПУ.

Також зазначається, що дві тисячі доларів США та понад п’ять тисяч гривень неправомірної вигоди вимагали посадовці від громадянина за успішну здачу кваліфікаційних іспитів, які необхідні для отримання посвідчення адвоката.

Сьогодні, 27 вересня, правоохоронці затримали голову вказаної комісії та посередника під час одержання хабара. За місцем мешкання фігурантів проводяться санкціоновані обшуки.

Події, 27.09.2017 20:40