Канада - чемпіон!

20 ЛЮТОГО 2018 14:10

Золото в двох олімпійських дисциплінах - спортивних танцях на льоду і хафпайп завоювали представники країни кленового листа.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.

І раз, і два, і три-у вівторок знамениті фігуристи, пара з Канади Тесса Верчу і Скотт Моїр втретє завоювали золоті олімпійські медалі в спортивних танцях на льоду.

Вони виграли змагання у французького дуету Габріели Пападакіс і Гійома Сізерона. Боротьба тривала до останнього жесту; і хоча в довільній програмі канадці поступилися французам, сума балів двох програм у них виявилася найкраща.

Росіяни Катерина Боброва та Дмитро Соловйов посіли п'яте місце. На думку Тетяни Тарасової, російська пара - Боброва і Соловйов - була не готова боротися з провідними дуетами.

Подіум в дисципліні хафпайп теж був пофарбований у кольори канадського, французького, а також американського прапорів.

Першість виграла фрісталійстка з країни кленового листа Кессі Шарп, показавши результат 95,80 бали, срібна медаль у француженки Марі Мартіно - 92,60 бали, бронза - у американки гоління Сігурні.

Спорт, 20.02.2018 14:10