Китайські вчені створили унікальний космічний двигун

12 ВЕРЕСНЯ 2017 10:56

Китайські вчені створили робочий зразок двигуна EmDrive, дія якого досі не отримало пояснення в рамках законів збереження.  

Як передає TrueUA з посиланням на DT.UA, двигун найближчим часом буде випробуваний в космосі.  

Подробиці розробки не розкриваються.  

У грудні 2016 року китайські вчені заявили, що прототип EmDrive пройшов випробування на борту космічної лабораторії Tiangong-2.   

Тоді подробиць також не повідомлялося.  

Двигун EmDrive являє собою пристрій з магнетрона, що генерує мікрохвилі, і резонатора, що накопичує енергію коливань.   

Зовні агрегат нагадує покладене на бік відро. Така конструкція дозволяє, за словами інженерів, перетворювати випромінювання в тягу, що не знаходить пояснень згідно з законами збереження.  

Силова установка на основі EmDrive дозволила б досягти краю Сонячної системи не за кілька десятиліть, а за кілька місяців.  

У листопаді 2016 року група вчених з NASA опублікувала статтю про EmDrive в науковому журналі. Там повідомляється, що EmDrive у вакуумі розвиває тягу в 1,2 миллиньютона на кіловат.  

Рецензенти не змогли знайти помилок в конструкції випробувального стенду та агрегату, а автори роботи — зворотної сили, відповідає на розвивається EmDrive реактивну тягу, яка повинна бути у відповідності з законом збереження імпульсу.  

Закони збереження є наслідком властивостей симетрії простору-часу.   

Наприклад, закон збереження імпульсу є відображення однорідності простору — рівноправності його властивостей незалежно від обраної в ньому точки, а закон збереження енергії — однорідності часу.  

Нагадаємо, що в липні NASA успішно випробувало третій польотний контролер RS-25, призначений для установки на надважку ракету Space Launch System.  

Випробування проводилися в Космічному центрі імені Джона СТЕННІСА, вони полягали в установці контролера на двигун і його пропалення на той же проміжок часу, який необхідний під час запуску.   

Випробування тривали 500 секунд. Під час запуску і польоту контролер зв'язується з рейсовими комп'ютерами SLS, принимаеткритические команди і повертає дані про стан двигуна.   

До цього агентство проводило подібні випробування в березні і травні 2017 року.

 

Технології, 12.09.2017 10:56