1 234 день війни
Особовий склад
1 031 620
Танки
11 013
Артилерія
30 163
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 193
Крилаті ракети
3 459
Гелікоптери
340
БпЛА
45 003
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Киянина, який повернувся на місце вбивства, затримали

Киянина, який повернувся на місце вбивства, затримали

09:09 - 16.07.2019

Столичні правоохоронці розшукували чоловіка за підозрою у вбивстві. Зловмисник вдарив колишню дружину ножем у груди, від отриманих травм жінка померла на місці. На його пошуки зорієнтовані усі наряди поліції.

На сайті Нацполіції зазначається, що подія сталася у Дніпровському районі столиці на вулиці Каунаській. На місці події працюють слідчо-оперативні групи Головного та територіального управлінь поліції, судово-медичний експерт та кінологи.

Зі слів матері підозрюваного встановлено, що колишня дружина прийшла поговорити з її сином, потім між ними виникла сварка. У результаті чоловік схопив ніж і вдарив потерпілу у груди, після чого втік. Зловмисник - 54-річний киянин. Знаряддя злочину він залишив на місці.

«Оперативники Дніпровського управління поліції затримали порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України раніше не судимого 54-річного підозрюваного, коли він повернувся додому», – йдеться у повідомлені.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама