1 060 день війни
Особовий склад
817 160
Танки
9 803
Артилерія
22 040
Літаки
369
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 046
Крилаті ракети
3 049
Гелікоптери
331
БПЛА
22 579
Курс НБУ
Міжбанк
$
42,27
42,2
43,13
43,28
Колишній бойовик залишив лави НЗФ через мішки із рештками тіл терористів

Колишній бойовик залишив лави НЗФ через мішки із рештками тіл терористів

12:22 - 27.10.2017

Співробітники Служби безпеки України у рамках Програми «На тебе чекають вдома» допомогли повернутися до мирного життя ще одному колишньому бойовику терористичної організації «ДНР», інформує TrueUA.

«Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Донецької області у травні 2014 року, піддавшись обіцянкам прихильників «руського мира», приєднався до незаконних збройних формувань «ДНР». Чоловіку довелося розвантажувати автомобіль наповнений мішками із рештками тіл бойовиків. Це стало відправним моментом  у прийнятті ним рішення залишити лави терористів. Дізнавшись від знайомих про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», чоловік одразу звернувся до органів влади та повідомив правоохоронні органи про свої протиправні дії. Обставини вчиненого колишнім бойовиком правопорушення перевіряються у рамках кримінального провадження», – йдеться на сайті СБУ.

Також зазначається, що наразі чоловік знаходиться вдома зі своєю родиною та очікує на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама