Ліга Чемпіонів: Ювентус переміг Тоттенхем

08 БЕРЕЗНЯ 2018 12:03

Центрбек Ювентуса Джорджо К'єлліні поділився емоціями після перемоги туринців над Тоттенхемом (2:1) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на The Guardian.

«Для нас це прекрасний вечір. Було дуже важко і ми знали це перед матчем і ще перед першою грою. Але ми вірили в перемогу. Ми знали, що в Тоттенхема є фантастичні гравці, та вони кожного матчу втрачають багато моментів. Ми вірили в це наприкінці першого тайму. Вирішили в перерві, що зберігатимемо спокій, а нагоди забити в нас з'являться.

Ми були сконцентрованими та реалізували свої шанси, коли вони з'явились. Це була складна гра, але ми досягнули своєї мети. Ми покращували свою гру рік за роком, від матчу до матчу, з різними футболістами, і тепер досягли відповідного рівня», – розповів К'єлліні.

Раніше головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі відзначив, що Юве заслужено пройшов далі в Лізі чемпіонів.

Відзначимо, що жеребкування 1/4 фіналу ЛЧ відбудеться в п'ятницю, 16 березня.

Спорт, 08.03.2018 12:03