У вівторок, 29 липня, "Динамо" Київ проведе матч-відповідь у межах другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2025/2026 проти мальтійського клубу "Хамрун Спартанс". Гра пройде у польському місті Люблін.
Як повідомляє офіційний сайт "киян", гра почнеться о 21:00 за київським часом. Трансляція поєдинку буде доступне на телеканалі 2+2. Окрім цього, переглянути матч онлайн можна буде на сервісах, що ретранслюють цей канал, зокрема Київстар ТБ, MEGOGO та Sweet.tv.
Перший матч, який пройшов на Мальті, завершився з рахунком 3:0. Перший гол забив нападник українського клубу Владислав Ванат, а подвоїв перевагу півзахнисник Віталій Буяльський, а завершив розгром вінгер Назар Волошин. За даними букмекерів, фаворитом у матчі є саме "Динамо", а коефіцієнт на перемогу української команди становить 1,18. Водночас коефіцієнт на перемогу мальтійського клубу складає 14,50.
УЄФА призначив бригаду арбітрів на матч-відповідь з Данії на чолі з 35-річним Якобом Сундбергом. Цей арбітр уже знайомий українським вболівальникам, адже він працював на матчі відбору до молодіжного Євро-2025 між збірними U-19 України та Нідерландів.
Асистентами головного арбітра будуть Віктор Скітте та Джеспер Дахль, четвертий арбітр - Лассе Лабел Граагаард. На матчі працюватиме система VAR. Відеоасистентом арбітра призначено Якоба Кехлета, а його помічником — Йонаса Хансена.
Нагадаємо, раніше форвард "Бешикташа" Теммі Абрагам прокоментував поразку від "Шахтаря" (2:4) в першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги Європи. Футболіст вважає, що його команда ще може виправити ситуацію. Матч-відповідь пройде 31 липня у польському Кракові.