Підтримати проект
Мініатюрна версія Commodore 64 з'явиться у продажу взимку 2018
02 ЖОВТНЯ 2017 14:18

Німецька компанія Koch Media, якій в числі іншого належить видавництво Deep Silver, повідомила про свої плани випустити на початку 2018 року Commodore 64 Mini, зменшену версію культового комп'ютера з 80-х років минулого століття, інформує TrueUA з посиланням на Thec64  

Ймовірно, на такий крок компанія пішла, надихнувшись успішними продажами NES і SNES mini - зменшеними копіями ігрових консолей Nintendo, першою з «маляток» з'явилася NES, - її релиз відбувся у кінці минулого року, SNES mini почали продавати днями.   

Як і старі приставки Nintendo, Commodore 64 мають культовий статус серед дорослих користувачів ПК і любителів відеоігор, тому випуск зменшеної його копії зможе як порадувати ретроградів, так і притягнути до ігор начала восьмидесятих, таких, що виходили на оригінальних Commodore 64, нових користувачів.  

Мініатюрний Commodore 64 буде удвічі менше оригінального пристрою і поставлятиметься з передвстановленими «на борту» 64 іграми: California Games, Speedball 2 : Brutal Deluxe, Paradroid, Impossible Mission і іншими.   

Пристрій оснастять роз'ємом HDMI і продаватимуть з джойстиком в комплекті, а це означає. що залучитися до легенди можна буде з комфортом розвалившись з контроллером в руках на канапці біля великого телевізора.   

Крім того, Commodore 64 mini оснастять двома портами USB, через які користувач зможе підключити власну клавіатуру і другий джойстик.   

У іншому пристрій виглядатиме прямо як в старому доброму 1982 року, коли оригінальний Commodore 64 уперше з'явився у продажу.   

Ціна мініатюрної версії складе всього 80 доларів без урахування доставки.

 

Технології, 02.10.2017 14:18