1 151 день війни
Особовий склад
940 150
Танки
10 676
Артилерія
26 600
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 176
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
На Київщині підліток скоїв суїцид
Фото: Національна поліція

На Київщині підліток скоїв суїцид

09:57 - 28.02.2024

Правоохоронці Київської області встановлюють обставини загибелі неповнолітнього хлопця, тіло якого знайшли на території закинутої будівлі. Слідчі розглядають версію вчинення самогубства.

Про це повідомляє прес-служба поліції Київщини у Telegram-каналі.

Зазначається, що тіло хлопця виявив місцевий житель та одразу звернувся до поліції. Це сталося у вівторок, 27 лютого, в селі Рудня Київської області. За вказаною адресою прибула слідчо-оперативна група Броварського управління поліції та ювенальні поліцейські.

На території закинутої будівлі правоохоронці виявили тіло 15-річного уродженця Сумщини. На його тілі, за попередньою інформацією, тілесних ушкоджень не виявлено. Для встановлення остаточної причини смерті буде проведена судово-медична експертиза.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з  позначкою "самогубство". Наразі поліцейські встановлюють всі обставини події.

Додамо, що впродовж жовтня минулого року у Києві сталося одразу кілька випадків суїциду серед підлітків. Зокрема, на вулиці Миколи Гулака було виявлено тіло дитини без ознак життя. Поліцейські встановили, що 12-річна дівчинка загинула внаслідок падіння з висоти багатоповерхівки. 

Також у столиці дівчина та хлопець випали з балкона 24 поверху будинку. Від отриманих травм вони загинули на місці. Поліцейські встановили, що загиблі — це брат та сестра, 2005 та 2006 років народження. Відомо і про загибель на Троєщині двох молодих дівчат, які вистрибнули з недобудови.

Нагадаємо, у листопаді 2023-го у Луцьку 15-річна дівчина покінчила життя самогубством. Її знайшли повішеною на вулиці Набережна. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама