1 164 день війни
Особовий склад
954 300
Танки
10 741
Артилерія
27 186
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 152
Крилаті ракети
3 196
Гелікоптери
335
БпЛА
34 539
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
На Київщині зменшать вуличне освітлення у вечірній та нічний час: у чому причина
Фото: facebook/vitwai.photography

На Київщині зменшать вуличне освітлення у вечірній та нічний час: у чому причина

На Київщині зменшать вуличне освітлення у вечірній та нічний час. Також влада звернулася до бізнесу з проханням заощадливо використовували електроенергію.

Про це повідомила прес-служба Київської обласної військової адміністрації.

Рішення про зменшення вуличного освітлення ухвалили на засіданні штабу Ради оборони області, яке відбулося 20 травня. У КОВА пояснили, що ситуація з електроенергією в Україні досі залишається вкрай складною. Тому потрібно використовувати всі засоби, які допоможуть економити.

"Маємо накопичити додатковий ресурс, щоб мінімізувати всі незручності. Рішення довели до всіх громад області. З проханням максимально контролювати його виконання", — наголосили в прес-службі.

Також влада звернулася до органів місцевого самоврядування з проханням активніше працювати з бізнесом щодо необхідності ощадливого використання зовнішнього освітлення.

"Рекламні вивіски, підсвітки фасадів біля кафе та магазинів, освітлення торгових залів — це все прошу звести до мінімуму. Не може бути ситуації, коли просимо економити побутових споживачів, в цей час інші не обмежують використання електроенергії. Допомога енергетикам — спільна відповідальність", — наголосили в КОВА.

Варто зазначити, що за інформацією НЕК "Укренерго" у вівторок, 21 травня, з 00:00 та впродовж доби на Київщині для промислових та побутових споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень. З детальною інформацією можна ознайомитися на платформах ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на найбільших вокзалах України вимикатимуть підсвітку в пікові години. Це робиться для економії електроенергії через російські атаки на українську енергосистему.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама