
Збройні сили України підняли синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі. Ворог відступає зі своїх позицій.
Про це повідомили у Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України.
Зазначається, що Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони.
"Ми не зупиняємося! Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя!" — додали військові.
Зауважимо, раніше війська країни-агресорки заявили про нібито "захоплення" села Іволжанське Сумської області. Проте, за даними українських воїнів ця інформація не відповідає дійсності.
Нагадаємо, аналітики американського Інституту вивчення війни повідомляли, що Сили оборони України демонструють стрімке зростання глибини та інтенсивності ударів по російських військових об'єктах і логістичних шляхах. Протягом останніх місяців українські безпілотники та ракетні системи суттєво розширили радіус дії, створюючи критичні проблеми для забезпечення окупаційних військ.