На підтопленому хімзаводі в Техасі сталася нова пожежа

02 ВЕРЕСНЯ 2017 13:18

У місті Кросбі, що поблизу Х'юстона в американському штаті Техас, в п'ятницю, 1 вересня, на підтопленому заводі французької компанії Arkema сталася нова пожежа, повідомляє TrueUA з посиланням на DW.

Представники компанії ще кілька днів тому попереджали, що на заводі відбуватимуться пожежі та вибухи. Причиною тому є ураган «Харві», що призвів до повені і подальшого підтоплення підприємства, охолоджувальне обладнання якого більше не працює.

Негода також спричинила принаймні два виливи нафти в Техасі. В одному випадку йдеться про переповнення водою сховища нафти на підприємстві компанії нафтогазової компанії Denbury Onshore, внаслідок чого від 200 до 1500 барелів нафти потрапили у ґрунт. Інший вилив стався на території підприємства Linn Operating, однак точні обсяги нафти, яка вилилася в ґрунт в цьому випадку, залишаються невідомими.

У цей же день Білий дім звернувся до Конгресу із запитом про виділення 7,85 мільярда євро. Раніше повідомлялося про меншу суму, більша частина якої має піти Федеральній агенції з подолання надзвичайних ситуацій (FEMA). Ця сума, за даними видання, є лише першою частиною допомоги, яку планують виділити у Вашингтоні. Якою буде загальна сума, поки що не відомо. Губернатор штату Техас заявляв раніше про понад 125 мільярдів доларів, які знадобляться штату для подолання наслідків лиха. Метеорологічна служба AccuWeather оцінила матеріальні збитки, завдані ураганом станом на п'ятницю, 1 вересня, у 190 мільярдів доларів.

Світ, 02.09.2017 13:18