Наближений до Путіна олігарх розповів про ще один його ймовірний діагноз

13 ТРАВНЯ 2022 16:05

Було таємно записано, як олігарх, який має тісні зв'язки з Кремлем, сказав, що Володимир Путін "важко хворий на рак крові", але особистість цієї людини не розкривається з метою його ж безпеки. Раніше ходили чутки про рак щитовидної залози у Путіна або рак у черевній порожнині. Найближчим часом лідеру Кремля навіть нібито планують зробити операцію і він планує "передати владу на якийсь час, поки він буде недієздатний".

Як пише TrueUA, видання Mirror інформує про ще один вид раку, на який нібито хворіє Путін. Про це розповів олігарх, який має тісні зв'язки із російським лідером. Ім'я цього джерела не повідомляється.

Це остання з багатьох заяв про погане здоров'я російського президента, які посилюються картинкою, яку бачить увесь світ. Крім того, цей інформатор додав, що "Путін повністю зруйнував економіку Росії, економіку України та багатьох інших світових економік, бо має проблему з головою.

"Один божевільний може перевернути світ з ніг на голову", – сказав він.

Венчурний капіталіст, який попросив не називати імені олігарха, сказав, що передав запис через своє обурення вторгненням Росії до України.

Нагадаємо, раніше ще один із російських олігархів, наближених до президента РФ Володимира Путіна, заявив, що глава Кремля серйозно хворий.

Світ, 13.05.2022 16:05