Народний депутат Євгеній Шевченко, якого підозрюють у державній зраді, різко змінив думку про самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. На судовому засіданні 15 листопада в Києві народний обранець назвав диктатора ворогом, хоча раніше із захопленням висловлювався про нього.
Про це повідомляє OBOZ.UA.
Шевченко відмовився визнавати себе винним у держзраді та наголосив, що "ЗМІ перекрутили інформацію".
За основу обвинувачення, взято виступи Шевченка, які опубліковані в YouTube. Там Євгеній називає білорусів і українців одним народом, закликає до повалення української влади та "дружби" з білорусами та росіянами.
За клопотанням Шевченка, у суді оголосили перерву. Тому засідання щодо обрання йому запобіжного заходу було перенесено на декілька годин. Адвокати нардепа заявили, що не мали достатньо часу, щоб належним чином оформити письмове заперечення, адже "напередодні допізна тривали обшуки".
Суддя задовольнив клопотання Шевченка частково й оголосив перерву до 15:00. Сам нардеп на початку судового засідання наголошував, що вважає справу щодо нього "якимось непорозумінням".
Також Шевченко розраховує на "інтелектуальну дискусію" і "цивілізований процес".
Нагадаємо, 7 листопада проросійський народний депутат Євген Шевченко, якого виключили з партії "Слуга народу", заявив, що буцімто президент Володимир Зеленський має почати діалог із Кремлем. Водночас Шевченко пригрозив Зеленському, що у разі відмови, його нібито можуть змусити покинути президентське крісло.
Крім того, політик заявив, що буцімто написав листа обраному президенту США Дональду Трампу, у якому попросив посприяти припиненню скочування України в "диктатуру".
Варто зауважити, що Євген Шевченко був виключений із фракції "Слуга Народу" ще у травні 2022 року. Причиною для цього стала поїздка політика у Мінськ для переговорів із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. У фракції ж заявили, що його не делегували для проведення будь-яких перемовин у РБ.
Підписуйтеся на нас в Telegram , щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими