Фото: Freepik

НБУ підняв курс долара до нового історичного максимуму: скільки коштує валюта у середу

Національний банк України продовжує підвищувати курс долара. Євро також виросло у ціні.

Про це повідомила прес-служба регулятора.

Станом на середу, 10 січня, регулятор встановив офіційний курс долара на рівні 38,22 гривні за один доларГривня послабилася на три копійки у порівнянні з 9 січня.

Офіційний курс станом на вівторок становив 38,19 гривні за один долар. На готівковому ринку курс зріс на п'ять копійок — до 39,35 гривні за долар.

У середу офіційний курс гривні до євро встановили на рівні 41,81У вівторок, 9 січня, офіційний курс гривні до євро становив 41,79.

Скріншот НБУ

Скріншот НБУ

Варто зазначити, що офіційний курс долара з початку грудня зріс на 4,5% з 36,38 до 38,00 гривні за долар. За даними аналітиків, ситуацію на валютному ринку у січні важко спрогнозувати, адже курс залежатиме від того, чи нададуть партнери макрофінансову допомогу Україні, а також від балансу попиту і пропозиції на валюту. Експерти припускають незначні коливання курсу, однак курсові межі значно не зміняться. 

Своєю чергою голова Національного банку України Андрій Пишний дав українцям обіцянку забезпечувати "курсову стійкість" протягом 2024 року. 

Нагадаємо, за даними НБУ у грудні 2023 року українці купили рекордний за 11 років обсяг валюти. Комерційні банки продали 2,596 мільярда доларів. Чиста купівля валюти населенням в останній місяць минулого року склала 1,026 мільярда доларів.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Економіка, 10.01.2024 06:10