1 149 день війни
Особовий склад
937 440
Танки
10 654
Артилерія
26 442
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 135
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
32 925
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Нічна атака України шахедами: скільки ворожих цілей знищила ППО
Фото: соцмережі

Нічна атака України "шахедами": скільки ворожих цілей знищила ППО

У ніч на 4 вересня 2023 року російські загарбники атакували Україну ударними безпілотниками Shahed-136/131. Ворожі дрони прямували з південного та південно-східного напрямку (мис Чауда, Крим та Приморсько-Ахтарськ, РФ).

Про це у Telegram повідомила прес-служба Повітряних сил Збройних сил України. За даними військових, усього зафіксовано пуски 32 "шахедів", які атакували Одещину та Дніпропетровщину.

"Силами та засобами Повітряних сил, у взаємодії із протиповітряною обороною інших складових Сил оборони України, знищено 23 ворожі ударні БпЛА", — йдеться у повідомленні.

Також військові повідомили про застосовання винищувальної авіації, зенітних ракетних військ та підрозділів мобільних вогневих груп Сил оборони України.

Інфографіка: Повітряні сили ЗСУ

Деталі нічного обстрілу

Атака на Одещину здійснювалася у кілька хвиль. Ворог запускав групи безпілотників з акваторії Чорного моря, також ворожі цілі рухалися вздовж кордону з Румунією. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама