Німецькі двоєборці зайняли весь п'єдестал

21 ЛЮТОГО 2018 09:29

Біатлоніст Мартен Фуркад - п'ятиразовий чемпіон, семиразовий фіналіст і найтитулованіший француз в історії зимових Олімпіад.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.

У складі змішаної команди він став переможцем естафетної гонки. Друге місце зайняли норвежці, третє - італійці. Судді відхилили скаргу німецьких атлетів на неправильний фініш італійського суперника.

Натомість німці цілком зайняли п'єдестал в чоловічому лижному двоєборстві: такого не траплялося з олімпіади 1936 року, яка проходила якраз в Німеччині - але тоді подіум зайняли двоєборці з Норвегії.

У шорт-треку на радість уболівальників перемогу святкували спортсменки з Південної Кореї, що завоювали золото в естафеті на дистанції 3000 м.

Через дискваліфікацію збірних Китаю і Канади, бронзу взяли голландки, срібло у італійок.

А ось об'єднана жіноча команда двох Корей вибуває з хокейного турніру, поступившись шведкам в матчі за сьоме місце.

Збірна всього півострова була сформована за два тижні до початку Олімпіади і не змогла в підсумку виграти жодного разу.

Спорт, 21.02.2018 09:29