Cоболь: Радий, що опинився у Славії, а не в Туреччині

25 ВЕРЕСНЯ 2017 13:25

Захисник Славії Едуард Соболь, права на якого належать Шахтарю, розповів, що у нього були й інші варіанти продовження кар'єри, інформує TrueUA з посиланням на Football 24.  

«Коли підписав новий контракт з Шахтарем, то розраховував, що поїду на збори, але весь час тренувався з дублем і шукав варіант з орендою. Хотілося б закріпитися в донецькому клубі, але поки Фонсека не бачить мене в команді. Було трохи прикро, адже думаю, що заслуговував як мінімум поїхати на збори, а потім би вже тренер приймав рішення. Не можу засуджувати рішення Фонсеки і не хочу сидіти, чекаючи свого шансу. Хочеться грати.  

Вернидуб мені особисто не пропонував повернутися, але вже під кінець думав з ним зв'язуватися, а потім з'явився варіант з Славією. Дуже радий, що опинився в цій команді. За Фенербахче не знаю, наче були розмови тільки про оренду, а Бешикташ хотів викупити мій контракт. В принципі, хотів спробувати себе в Туреччині, але радий, що опинився в Славії, а не там. Для молодого футболіста грати в Європі краще і престижніше», – розповів Соболь в програмі «Профутбол».

 

Спорт, 25.09.2017 13:25