1 152 день війни
Особовий склад
941 100
Танки
10 677
Артилерія
26 649
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 240
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Одещину засипало снігом: на міжнародній трасі перекрили рух транспорту
Фото: соцмережі

Одещину засипало снігом: на міжнародній трасі перекрили рух транспорту

11:33 - 26.11.2023

В неділю, 26 листопада, в Одесі та області різко погіршилася погода. На дорогах утворилася ожеледиця, регіон засипає снігом.

Про це повідомляє Служба відновлення розвитку інфраструктури в Одеській області у Facebook.

Через посилення негоди рух на автодорозі М-15 Одеса — Рені в напрямку на Бухарест перекрито для всіх видів транспорту.

"Також введено обмеження в русі для великовантажних транспортних засобів на автодорозі М-05 Київ — Одеса, км 274+435 — км 466+700. Інформація про зняття заборони та відновлення руху автотранспорту буде надано додатково", — йдеться в повідомленні.

Орієнтований час заборони руху 12 годин. 

У соцмережах публікують відео засипаних снігом вулиць та доріг. Повідомляється, що у деяких населених пунктах зникло світло. На дорогах фіксують велику кількість аварій. На Київському та Тираспольському шосе — ожеледиця.

Нагадаємо, на Київщині у неділю та понеділок, 26-27 листопада, обіцяють сильні снігопади. Синоптики прогнозують ожеледицю, хуртовини, посилення вітру. Усі оперативні служби Київської області переведені в режим цілодобового чергування. Влада закликає автовласників, за можливості, утриматися від поїздок цими днями.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама