Похресниці Путіна скасували візу на навчання в Женеві

04 СІЧНЯ 2022 12:52

Швейцарія анулювала навчальну візу для доньки Віктора Медведчука - українського політика та кума російського президента Володимира Путіна. Медведчук переконаний, що візу анулювали "з політичних мотивів", які пов'язані з його політичною позицією та санкціями. За його словами, доньці довелося вступати в інший виш.

Повідомляє TrueUA, з посиланням на BBC.

"Так, донька закінчила школу в Україні, в Києві та вступила. Склала іспити в Женевський університет. Навіть більше - звернулася та отримала навчальну візу. Все було нормально, і на початку вересня збиралася їхати на заняття. Буквально за два дні до цього їй оголосили, що її візу анулювали", - розповів Медведчук.

"Західний світ і тут проявився. Так, я виступаю проти зовнішнього управління - зовнішнього управління Сполучених Штатів та Заходу. І буду виступати", - підкреслив Медведчук.

"Зараз приїхала на канікули, і я радий, що вона так спокійно пережила перші удари по ній через політичну діяльність її батька", - додав Медведчук.

Він також заявив, що неприпустимо вести боротьбу з дітьми та дружинами.

Віктор Медведчук перебуває під санкціями і в Україні, і на Заході.

Зокрема, Сполучені Штати запровадили санкції щодо нього за "підрив безпеки, стабільності та територіальної цілісності України" в березні 2014 року.

Взимку 2021 року санкції щодо Медведчука та його дружини, телеведучої Оксани Марченко запровадила українська рада національної безпеки та оборони (РНБО).

Підстава, яку озвучує СБУ, - причетність до фінансування тероризму у самопроголошеній ЛНР. Санкції діятимуть упродовж трьох років і передбачають зокрема блокування активів Медведчука та Марченко, на яку були записані деякі компанії чоловіка.

Медведчук підтримував близькі стосунки з президентом Росії. Зокрема, Володимир Путін став хрещеним батьком для їхньої спільної з Оксаною Марченко доньки.

Швейцарія не входить до ЄС, але є частиною Шенгенської зони. Через це Україна має безвіз для подорожей і перебування у Швейцарії протягом 90 днів на пів року.

Але для постійного навчання чи роботи потрібна спеціальна віза.

Фото з мережі інтернет.

Також читайте: У Маріуполі відвідувач погрожував вбити бармена через українську мову

Суспільство, 04.01.2022 12:52