1 185 день війни
Особовий склад
978 700
Танки
10 841
Артилерія
28 165
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 167
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
336
БпЛА
36 945
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Правоохоронці вилучили контрафактний алкоголь, сигарети та наркотики

Правоохоронці вилучили контрафактний алкоголь, сигарети та наркотики

10:42 - 19.01.2018

На Донеччині в ході обшуків правоохоронці виявили контрафактний алкоголь, тютюнові вироби та наркотики, повідомляє TrueUA.

На сайті Держприкордонслужби зазначається, що оперативно-розшуковим відділом Держприкордонслужби спільно з прокуратурою та представниками слідчого управління ДФС проведено ряд санкціонованих обшуків помешкань та транспортних засобів в м. Маріуполь, Мангушському районі та у КПВВ «Гнутове».

«Мешканець Маріуполя планував реалізацію контрафактних алкогольних напоїв на тимчасово непідконтрольній території України. А на підконтрольну територію чоловік хотів доправляти та збувати безакцизні сигарети. В результаті, вилучено понад 170 літрів горілчаних виробів, майже 600 пачок тютюну різних марок з ознаками фальсифікації. Крім того, виявлено понад 5000 марок акцизного податку та ящик з новими пробками від пляшок та прилади для закупорювання горілчаних виробів. Також оперативники виявили чотири пакунки з понад 400 грамами наркотичної речовини,  попередньо – коноплі», – йдеться у повідомлені.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама