Підтримати проект
Правоохоронці виявили в Одесі рекордні 355 кг психотропних речовин (ВІДЕО)
Відео, 07.09.2017 13:00

Правоохоронці затримали членів організованої злочинної групи та та виявили рекордну для України партію важких та вкрай небезпечних психотропних речовин «каптагон», вагою близько 355 кг, що на «чорному ринку» може оцінюватися близько 15 мільйонів доларів США, інформує TrueUA.

«6 вересня спільною міжвідомчою групою у складі представників оперативно-розшукового управління Південного регіонального управління Держприкордонслужби України, слідчого відділу і спецпідрозділу УСБУ, управління патрульної поліції в м. Одеса, під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області, в Одесі затримано членів організованої злочинної групи та виявлено рекордну для України партію важких та вкрай небезпечних психотропних речовин «каптагон», вагою близько 355 кг, що на «чорному ринку» може оцінюватися близько 15 мільйонів доларів США», – йдеться на сайті ДПСУ.

Встановлено, що злочинне угрупування готувало транзитне переміщення територією України каптагону до Кувейту авіаційним шляхом, приховавши їх в упаковки з надувними човнами.

Розробка злочинців правоохоронцями проводилася протягом року. Встановлено, що члени саме цього угруповання причетні до контрабанди аналогічної психотропної речовини транзитом через Україну до Кувейту, яке було здійснено минулого року. 

Відео, 07.09.2017 13:00