Правоохоронці затримали злочинців, які переправляли жінок в сексуальне рабство

29 СІЧНЯ 2018 10:59

Правоохоронці виявили злочинне угруповання, яке вербувало жінок з метою сексуальної експлуатації за кордоном, повідомляє TrueUA.

На сайті Держприкордонслужби зазначається, що злочинці вербували та переправляли наших співвітчизниць, які опинились у скрутному фінансовому становищі, до Туреччини з метою подальшої їх експлуатації у сфері надання послуг інтимного характеру.

«В Харківському міжнародному аеропорту під час прикордонно-митного оформлення рейсу «Харків-Стамбул», було затримано пособника організатора протиправної діяльності, який намагався вивезти за кордон двох громадянок України 1997 та 1989 років народження до Туреччини з метою сексуальної експлуатації», – йдеться у повідомлені.

Також зазначається, що ввечері того ж дня, в ході проведення подальших оперативно-слідчих заходів в м. Харків правоохоронцями виявлено та затримано громадянина України, жителя м. Маріуполь, який організував канал незаконної торгівлі людьми. В результаті обшуку його помешкання, правоохоронці виявили беззаперечні докази, які вказували на його причетність до злочинної діяльності.

Наразі фігурантів справи затримано, тривають оперативно-слідчі заходи.

Події, 29.01.2018 10:59