1 084 день війни
Особовий склад
851 880
Танки
10 014
Артилерія
22 923
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 060
Крилаті ракети
3 056
Гелікоптери
331
БпЛА
24 755
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,82
41,6
43,51
43,4
Рада винесла законопроект про кредитні історії на всенародне обговорення: що це означає
Верховна Рада України. Джерело: Фото: rada.gov.ua

Рада винесла законопроект про кредитні історії на всенародне обговорення: що це означає

У вівторок, 11 лютого, на засіданні Верховної Ради народні депутати не підтримали законопроект №12260 про кредитну історію. Проте його відправили на всенародне обговорення.

Про це повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк.

"Провалили законопроект №12260 про кредитну історію, але вперше в історії 226 голосами відправили його на всенародне обговорення. Що це таке ніхто не знає, здається частина голосувала чисто подивитися на це", — написав він на своїй сторінці у Telegram.

Що передбачає законопроект про кредитну історію

За словами народного депутата від "Європейської Солідарності" Олексія Гончаренка, передбачається, що законопроект №12260 про передачу даних про кредити громадян за кордон передбачає встановлення правових, фінансових та організаційних засад ведення кредитних історій. Йдеться про збір, обробку, зберігання, захист та використання інформації про виконання особами грошових зобов'язань, а також функціонування інститутів, пов'язаних зі збиранням, обробкою, зберіганням, захистом та використанням цієї інформації, правові засади державного нагляду за такою діяльністю.

Що таке всенародне обговорення

Всенародне обговорення — одна з форм безпосередньої демократії, яка сприяє активному залученню громадян, громадських організацій та трудових колективів до процесу прийняття рішень у сфері державних і значущих соціальних та громадських питань. В Україні має рекомендаційний характер. Завдяки всенародному обговоренню з'ясовується думка громадян, яка враховується при прийнятті рішень державними органами.

Нагадаємо, 11 лютого Верховна Рада України проголосувала за законопроект, що дозволяє добудову Хмельницької атомної електростанції. Для цього "Енергоатом" планує купити російські реактори в Болгарії.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама