Російські загарбники масово тікають з окупованого Луганська та вивозять сім'ї в Росію. Протягом останніх 10 днів спостерігається зменшення особового складу росіян на Луганському напрямку.
Про це свідчать дані Генштабу ЗСУ.
"Російська окупаційна адміністрація Луганська проводить евакуацію з міста на територію Російської Федерації сімей військовослужбовців другої армійського корпусу збройних сил РФ", — йдеться у зведенні.
За наявною інформацією Генштабу, російська окупаційна адміністрація Луганська проводить евакуацію з міста на територію РФ сімей військовослужбовців другого армійського корпусу збройних сил РФ.
До того ж самі окупанти у бій проти ЗСУ кидають щойно мобілізованих, у той час, як професійні військові відсиджуються в тилу.
Нагадаємо, за минулу добу українські військові з неба вісім разів атакували позиції російських терористів. Завдано ударів по позиції зенітно-ракетного комплексу ворога.
Додамо, російські загарбники можуть здійснити новий наступ на Україну вже навесні або влітку цього року. Цей період може стати вирішальним у війні проти Росії.