1 241 день війни
Особовий склад
1 039 830
Танки
11 032
Артилерія
30 485
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 197
Крилаті ракети
3 491
Гелікоптери
340
БпЛА
46 549
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Республіканці «віддали» Алабаму

Республіканці «віддали» Алабаму

11:43 - 13.12.2017

Даг Джонс, кандидат від Демократичної партії, здобув перемогу в боротьбі за крісло сенатора від штату Аламаба. Його обрали з перевагою в менш, ніж один відсоток голосів.  

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.  

Перемога Джонса означає, що перевага республіканців в Сенаті США зменшиться, їх стане 51, а демократів і незалежних - 49.  

Підтримка Трампа не допомогла Рою Муру не «віддати», як висловлювався американський президент, «Алабаму демократам».  

За місяць до голосування кілька жінок звинуватили Мура в сексуальних домаганнях в момент, коли вони були ще неповнолітніми. Мур заперечує всі звинувачення.  

Ця зміна партійного балансу у верхній палаті Конгресу має істотне значення, оскільки саме в ці дні законодавці узгоджують текст законопроекту про наймасштабнішою за останні кілька десятиліть років податкову реформу.   

Демократи виступають категорично проти цього кроку. Перемога Джонса з усією ймовірністю зміцнить їх позиції.

 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама