Підтримати проект
Фото: Профспілка працівників освіти та науки
Ринок праці: яких фахівців найбільше шукають в Україні
06 ЛЮТОГО 2023 23:30
Кирило Іванішин
Редактор стрічки новин

Ринок праці в Україні поступово відновлюється. Кількість вакансій цього року є найвищою з початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.

Про це свідчать дані Опендатабот.

За даними аналітиків, найбільша кількість вакансій протягом останніх чотирьох місяців фіксується у Київській, Львівській, Дніпропетровській, Одеській та Івано-Франківській області. 

Найбільш потрібними є вакансії менеджерів з продажу, продавців-консультантів, бухгалтерів, водіїв та кухарів. В той час, як українці частіше відгукуються на вакансії ретушерів, front-end програмістів, тестувальників, веб-дизайнерів та адміністраторів салону краси.

Також фіксується зростання кількості резюме, на 18% — це близько 437 тисяч. Понад половина з них — без досвіду роботи. Найчастіше шукають роботу кандидати віком від 16 до 34 років.

Попри війну український бізнес продовжує розвиватися. Зокрема, у січні зареєстрували понад 17,6 тис. ФОП та 2,6 тис. компаній.

Нагадаємо, мінімальна заробітна плата в Україні становить 6700 грн. Згідно із законом про державний бюджет, підвищень у 2023 році не буде. 

Економіка, 06.02.2023 23:30