1 022 день війни
Особовий склад
757 340
Танки
9 526
Артилерія
21 067
Літаки
369
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 023
Крилаті ракети
2 859
Гелікоптери
329
БПЛА
20 111
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,6
41,4
43,8
43,7
Робота банків під час блекауту: у "Дії" з’явилася нова корисна функція
Фото: Рixabay

Робота банків під час блекауту: у "Дії" з’явилася нова корисна функція

Банки, які працюватимуть навіть у випадку блекауту, тепер можна буде знайти у застосунку "Дія". Йдеться про відділення мережі Power Banking.

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

Завдяки співпраці НБУ з Міністерством цифрової трансформації тепер кожен українець зможе швидко знайти інформацію про відділення банків, які працюватимуть та надаватимуть необхідні клієнтам банківські послуги в разі довготривалих відключень світла та зв’язку на мапі "Пунктів незламності" у "Дії". 

"Відображення мапи відділень мережі Power Banking у застосунку "Дія" —  ще один важливий крок у забезпеченні громадської безпеки та зручного доступу до банківських послуг у надзвичайних ситуаціях. Ми вдячні колегам з Міністерства цифрової трансформації за його реалізацію", — наголосив голова Національного банку Андрій Пишний.

Для перегляду мапи "Пунктів незламності" в "Дії" потрібно перейти у меню до розділу "Сервіси" — "Незламність". Відділення мережі Power Banking можна легко знайти на мапі серед загального списку "Пунктів незламності", обравши зручність "Банкінг". 

У НБУ пояснили, що це забезпечить користувачам можливість оперативного та зручного доступу до потрібних банківських послуг в умовах непередбачуваних обставин воєнного часу. До того ж мапу можна завантажити на свій ґаджет, щоб користуватись офлайн.

Power Banking це створена за ініціативи НБУ об’єднана мережа відділень банків України, які здатні надавати банківські послуги у кризовій ситуації, зокрема під час тривалого блекауту. Цей унікальний проект об’єднав майже всі банки країни та наразі налічує близько 2 400 банківських відділень по всій Україні, що забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, посиленою інкасацією готівки та додатковим персоналом. 

Нагадаємо, уже цього тижня українські банки можуть підписати спільний меморандум. Він передбачатиме запровадження уніфікованих ринкових практик і підходів до належної перевірки клієнтів і моніторингу фінансових операцій за рахунками клієнтів.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама