Рома розгромила Барселону 3:0 та вийшла в півфінал Ліги чемпіонів

11 КВІТНЯ 2018 15:17

Рома здобула перемогу над Барселоною у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:0, що дозволило римлянам вийти в півфінал турніру. В першому матчі Барселона розгромила Рому 4:1.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Football24.

Гол за Рому на старті матчу забив Едін Джеко, реалізувавши вихід один на один з голкіпером після пасу Де Россі. Після перерви Джеко заробив пенальті, який реалізував Де Россі. Вирішальний гол на 82-й хвилині забив Манолас.

Цікаві факти:

Рома не пропустила жодного голу вдома в цій Лізі чемпіонів!

Рома виграла цього сезону вдома 4 матчі ЛЧ з 5-ти – 5-й матч нічия з Атлетіко (0:0). В тому числі обіграний Шахтар (1:0).

Це третій в історії ЛЧ камбек в плейофф після мінус трьох і більше голів в першому матчі.

Джеко забив 6 голів в 10 матчах ЛЧ.

В останніх 2 матчах перед матчем в Римі Барселона забила Ромі 10 голів (4:1 та 6:1).

Рома перемогла Барселону вперше за 16 років. Римляни обігрували каталонців в ЛЧ сезону 2001/02 з рахунком 3:0.

Барселона програла вперше майже за 3 місяці. Барса поступилась Еспаньйолу 0:1 в Кубку Іспанії 17 січня 2018-го.

Спорт, 11.04.2018 15:17