Росія отримала право на проведення ЧС-2018 завдяки корупції, – екс-прем'єр-міністр Великобританії

18 КВІТНЯ 2018 16:24

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон вважає, що Росія виборола право приймати чемпіонат світу нечесним шляхом.  

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Football24.  

«Корупція завадила перемогти заявці Англії. Корупція блокує дуже багато речей. Країни, багаті ресурсами, бідні через корупцію.  

Ми хотіли очолити світ великих спортивних заходів, щоб об'єднати людей. Однак як могла Росія виграти право приймати ЧС-2018? Думаю, все зрозуміло».  

Напередодні з'явилась інформація, що Англія, Японія, Польща та Австралія можуть бойкотувати чемпіонат світу в Росії. Причина: в англійському містечку Солсбері, де був отруєний колишній російський подвійний агент (був завербований британцями у 90-х) Сергій Скрипаль разом з його дочкою Юлією.  

Однак Федерація футболу Польщі категорично заперечила можливість бойкоту турніру. Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Льов також пояснив, чому його команда обов'язково поїде влітку грати на полях Росії.  

А колишній президент ФІФА Йозеф Блаттер запевнив, що ЧС-2018 у Росії відбудеться, і цей турнір вже ніхто не скасує. Таким чином, доречно говорити лише про бойкот політиків, а не футболістів.  

Чемпіонат світу в Росії відбудеться у 11 містах з 14 червня по 15 липня 2018 року.

 

Спорт, 18.04.2018 16:24