1 207 день війни
Особовий склад
1 002 960
Танки
10 937
Артилерія
29 157
Літаки
416
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 185
Крилаті ракети
3 337
Гелікоптери
337
БпЛА
40 586
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Шість депутатів можуть бути ув’язненні за державну зраду

Шість депутатів можуть бути ув’язненні за державну зраду

10:23 - 30.01.2018

Прокуратурою Автономної Республіки Крим до суду скеровано обвинувальні акти стосовно шести депутатів Севастопольської міської ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України, повідомляє TrueUA.

«У ході розслідування кримінальних проваджень отримано беззаперечні докази того, що у березні 2014 депутати Севастопольської міської ради надали допомогу та сприяли окупації Криму», – йдеться у повідомлені ГПУ.

Зокрема, вони незаконно прийняли ряд постанов, підтримали рішення Верховної Ради АР Крим про проведення загальнокримського референдуму, результатом якого стала тимчасова окупація території АР Крим і міста Севастополя, а також їх незаконне входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта федерації.

Вказаним обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама