Школярка з Києва отримала мільйонну ID-картку

20 ЖОВТНЯ 2017 10:47

У Києві видано ID-картку з номером 001000000. Власницею мільйонної електронної ID-картки стала київська школярка, інформує TrueUA.

Зазначається, що всі ID-картки, так само як і закордонні паспорти, є біометричними документами, тобто містять безконтактний електронний носій, на якому записано біометричні дані власника.

«Незважаючи на те, що ID-картка є документом для внутрішнього використання всередині держави, технічно вона відповідає міжнародним вимогам до проїзних документів», - підкреслив голова міграційної служби Максим Соколюк.

Після підписання двосторонньої угоди із Республікою Туреччина, громадяни України – власники ID-карток отримали можливість з червня 2017 року подорожувати до Туреччини без закордонного паспорта, лише за ID-карткою.

Нагадаємо, шо нові ID-картки в Україні запроваджено у січні 2016 року на зміну паперового паспорта громадянина Україні зразка 1994 року із вклеєною фотокарткою. Головним мотивом запровадження нових сучасних документів стала безпека – старі паспорти-книжечки є на сьогоднішній день не захищені від підроблення.

Суспільство, 20.10.2017 10:47