Система блокування ризикованих накладних лише за місяць дозволила вивести з тіні 1,5 млрд грн, - Глава Уряду

01 СЕРПНЯ 2017 20:29

Створена Урядом система автоматичного блокування ризикових податкових накладних лише за один місяць роботи - з 1 липня -  довела свою ефективність і дозволила вивести з тіні понад 1,5 млрд гривень, а також заблокувати канали  протизаконного переведення коштів у готівку. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Прем'єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН,  повідомляє TrueUA.

«З 1 липня повноцінно розпочала роботу система автоматичного блокування ризикових податкових накладних і лише за один місяць успішно довела свою ефективність. За даними ДФС, за цей період більш ніж 1,5 млрд гривень були виведені з тіні внаслідок блокування системою ризикових податкових накладних», - зазначив Глава Уряду. 

Він також висловив переконання, що досягнутий результат - лише початок позитивних змін у цій сфері. «Ми і далі будемо продовжувати боротьбу із тіньовими схемами, які стримують економічне зростання нашої країни», - підкреслив Володимир ГРОЙСМАН. 

Система блокування ризикованих накладних стала черговим кроком Уряду на шляху з одного боку реформування податкової системи, а з іншого - легалізації зайнятості та детенізації економіки.

 

 

Економіка, 01.08.2017 20:29