Слободян: Російській артистці заборонили в'їзд на три роки в Україну

14 ТРАВНЯ 2018 12:24

Як повідомляє TrueUA з посиланням на помічника Голови Державної прикордонної служби України Олега Слободяна, сьогодні вночі в ППр «Жуляни» прикордонники не пропустили до України ще одну артистку з РФ. І знову причиною відмови стали відвідини окупованого Криму через тимчасово закриті пункти пропуску.  

Під час оформлення пасажирів рейсу, що прибув з Мінська,  була виявлена громадянка РФ Світлана Сурганова  («Сурганова и оркестр»). В ході бесіди з громадянкою встановлено, що у травні 2016 року вона дійсно відвідувала ТОТ АР Крим авіарейсом з Петербурга до Сімферополя та за 2 дні повернулася до Росії. До України Світлана прилетіла з приватною метою, але законодавство про тимчасово окуповані території не передбачає виключень. Принаймні, до моменту звільнення Криму.   

В межах компетенції прикордонники прийняли рішення про непропуск даної громадянки до України та заборону їй в'їзду терміном на 3 роки.  

Загалом впродовж 2017-18 років прикордонники не пропустили через кордон та заборонили в'їзд до України вже 117 артистам і іншим публічним діячам з РФ, які порушували вітчизняне законодавство щодо відвідин ТОТ АР Крим.

 

Події, 14.05.2018 12:24