1 087 день війни
Особовий склад
855 480
Танки
10 057
Артилерія
23 115
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 066
Крилаті ракети
3 063
Гелікоптери
331
БпЛА
25 224
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,82
41,6
43,51
43,4
Собчак звернулась до Путіна з вимогою про звільнення шістнадцятьох політв’язнів

Собчак звернулась до Путіна з вимогою про звільнення шістнадцятьох політв’язнів

11:34 - 20.03.2018

На зустрічі, організованій президентом РФ Володимиром Путіним зі всіма учасниками президентських виборів 2018 року в Росії, Ксенія Собчак передала йому список з 16 політв'язнів з вимогою про їх амністію. Про це повідомила довірена особа Собчак Марина Литвинович у Facebook, інформує TrueUA  

Відомо, що у списку є кримські політв’язні - громадяни України Олег Сенцов і Олександр Кольченко, а також   

Дмитро Борисов, Олексій Політиків, Станіслав Зимовець та Олександр Шпаков, брат глави Фонду боротьби з корупцією Олег Навальний, Сергій Резніков та інші.   

Крім того, Собчак зазначила, що список - далеко не повний, а в переліку політв’язнів правозахисного центру «Меморіал» наразі знаходяться 45 осіб.  

Варто додати, Литвинович також повідомила, що все ж таки є «деяка надія» на звільнення політв’язнів, Путін пообіцяв розглянути список. 

 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама