Сьогодні в Австрійський парламент проходять вибори

15 ЖОВТНЯ 2017 11:27

У Австрії о шостій ранку за місцевим часом у неділю, 15 жовтня, відкрилися виборчі дільниці для голосування на парламентських виборах. 6,4 мільйона громадян країни з правом голосу обирають між 16 партіями. Процес голосування триватиме до 17 години за місцевим часом (18:00 за київським), дані екзит-полів очікуються одразу після закриття дільниць, офіційні результати - не раніше четверга, 19 жовтня. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на France 24

Фаворитом вважається консервативна Австрійська народна партія (АНП) на чолі з кандидатом на посаду канцлера, чинним міністром закордонних справ Себастіаном Курцем (Sebastian KURZ).

Опитування прогнозують теперішньому главі уряду та лідерові Соціал-демократичної партії Австрії (СДПА) Крістіанові Керну (Christian Kern) друге місце. У парламент, згідно з соцопитуваннями, також має потрапити правопопулістська Австрійська партія свободи (АПС), подолати чотиривідсотковий бар'єр можуть і Зелені, а також ліберальна партія NEOS - «Нова Австрія і ліберальний форум».

Дострокові вибори до парламенту Австрії відбуваються за рік до запланованого терміну, оскільки влітку цього року коаліція соціал-демократів і консерваторів (СДПА та АНП) розвалилася.

Події, 15.10.2017 11:27