Американська кінокомпанія Sony Pictures презентувала офіційний трейлер романтичної пригоди з елементами фентезі під назвою "Велика смілива красива подорож". Історія про двох незнайомців і неймовірну подорож, яка їх пов’язує, була знята у Сполучених Штатах Америки.
А що, якби існували такі двері, які б повернули тебе у вирішальний момент минулого? Сара (Марґо Роббі) та Девід (Колін Фаррелл) — самотні незнайомці, які зустрічаються на весіллі спільного друга.
Внаслідок загадкової випадковості вони вирушають у велику, сміливу, красиву подорож — дивовижну пригоду, що дарує їм можливість знову пережити найважливіші миті свого життя.
Це допомагає їм краще зрозуміти, як вони опинилися в теперішньому… і, можливо, дає шанс змінитися в майбутньому.
Нагадаємо, днями компанія Adastra Cinema офіційно представила тизер сатиричного трилеру з програми Каннського фестивалю — "Еддінгтон". В Україні прем’єра стрічки відбудеться на фестивалі глядацького кіно Миколайчук Open в Чернівцях (14-22 червня), а в широкий прокат по всій країні вийде з 31 липня.
А у травні Universal Pictures презентувала офіційний трейлер бойовика "Ніхто-2" у головній ролі з Бобом Оденкерком. У стрічці також зніматимуться Крістофер Ллойд і Шерон Стоун.