1 241 день війни
Особовий склад
1 039 830
Танки
11 032
Артилерія
30 485
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 197
Крилаті ракети
3 491
Гелікоптери
340
БпЛА
46 549
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Субсидії під час війни призначатимуть по-новому: що потрібно знати

Субсидії під час війни призначатимуть по-новому: що потрібно знати

10:07 - 21.05.2022

Під час війни українці продовжать отримувати субсидії на оплату комунальних послуг. Тим, хто отримував допомогу в минулому опалювальному сезоні, її перепризначатимуть автоматично, решті потрібно подати заявку.

Про це розповіла глава міністерства соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телемарафону, передає TrueUA.

За її словами, тим, хто отримував субсидію в опалювальному сезоні, на неопалюваний сезон її призначать автоматично та без звернення до органів соціального захисту. Загалом субсидії автоматично перепризначатимуть близько двом мільйонам осіб.

Тим, хто раніше не отримував субсидію, але тепер потребує допомоги на оплату комуналки, потрібно подати заяву на її призначення.

Як це зробити:

  • звернутися до територіального органу соціального захисту населення (до ЦНАПу, сільської, селищної чи міської ради) та особисто подати заяву;
  • надіслати заяву поштою до органів соціального захисту;
  • заповнити заяву онлайн через "Дію".

Нагадаємо, напередодні НБУ скасував обмеження на встановлення курсу, за яким фінансові установи можуть продавати іноземну валюту і списують з рахунків кошти в гривні. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама