Підтримати проект
Суд арештував понад сотню авто, земельні ділянки й будівлі родичів Медведчука і Козака
Політика, 11.05.2022 13:03

Личаківський районний суд Львова задовольнив клопотання слідчих Державного бюро розслідувань щодо арешту рухомого та нерухомого майна, яке належить підприємствам родичів народних депутатів від ОПЗЖ Віктора Медведчука й Тараса Козака.

Про це йдеться у повідомленні ДБР, пише TrueUA.

Зазначається, що розмір статутного капіталу цих шести підприємств становить понад 80 мільйонів гривень. Родичі Медведчука й Козака підозрюються у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 364, ст. 240, ч. 2 ст. 209 КК України).

Суд заборонив продавати та розпоряджатися майном родичів нардепів та наклав на нього арешт. Зокрема, йдеться про три земельні ділянки, 11 нежитлових будівель та приміщень, серед них і приміщення площею майже 300 квадратних метрів у самому центрі Львова. Також арештовані 126 автомобілів, серед яких і легкові, і вантажівки КРАЗ та КАМАЗ.

"Надалі ДБР буде ініціювати передачу арештованого майна до Національного агентства з управління активами. Процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура", – повідомили у ДБР.

Нагадаємо, минулого тижня суд наклав арешт на корпоративні права та рахунки суб’єктів господарювання, що належать родичам народних депутатів України Віктора Медведчука та Тараса Козака. На заарештованих рахунках понад 40 млн грн.

Політика, 11.05.2022 13:03