Підтримати проект
Танкісти змагалися за звання кращого екіпажу
Фото, 19.06.2019 11:13

На одному із полігонів Донеччини, відбулись змагання на кращий танковий екіпаж. Захід відбувся у два етапи. Спершу, його учасники змагались у подоланні смуги перешкод, яка включала у себе виконання практичних вправ з вогневої, тактичної, інженерної підготовки, вправ РХБЗ. Також деякі спеціальні елементи – завантаження й розвантаження боєприпасів, евакуація пораненого члена екіпажу та надання домедичної допомоги.

Заступник командувача ООС генерал-майор Богдан Бондар зазначив, що навчання проводяться для того, щоб покращити вишкіл під час виконання завдань на незнайомій місцевості.

– Звичайно є плюси і мінуси. Коли працюють підрозділи різних бригад, то один у одного навчаються, підказують, діляться досвідом і, звичайно, враховують недоліки попередніх екіпажів. Але, з поставленим завданням усі впорались. Найголовніше – це злагоджений екіпаж, чітке управління й організація зв’язку, – зазначив генерал-майор Богдан Бондар.

Також він зазначив, що максимально намагалися наблизити навчання до бойових умов.

Начальник групи підготовки військ ОТУ «Схід» підполковник Сергій Анохін повідомив, що всі змагання розпочали із жеребкування, де кожний екіпаж витягнув свій номер та порядок виконання вправ. Перший етап – це спортивна номінація, в якій екіпажі виборювали свою першість у виконанні вправи подолання смуги перешкод, виконання вправ стрільб зі стрілецької зброї. На виконання етапу змагань, як правило дається до десяти хвилин – всі екіпажі вклались у 8-10 хвилин. Загальна оцінка екіпажу – відмінно. Участь в даних змаганнях приймали екіпажі окремих бригад морської піхоти, ОМБр імені короля Данила, окремої механізованої бригади Холодний Яр та мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Навідник танкового екіпажу 36-ї окремої бригади морської піхоти Володимир Гнатюк розповів, що у складі екіпажу виконував навчально-бойові вправи: біг з перешкодами, завантаження БК та виконання вправ стрільб у складі екіпажу. Екіпаж танку окремої бригади морської піхоти, що зараз виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил – вибороли перше місце серед п'яти команд.

Фото, 19.06.2019 11:13