Терористи не пускають ОБСЄ до місць зберігання озброєння

12 ЛИСТОПАДА 2017 10:51

Спостерігачі місії ОБСЄ, попри Мінські домовленості, не можуть потрапити до місць постійного зберігання важкого озброєння бойовиків «ДНР». Про це йдеться у звіті місії, який оприлюднено на сайті організації, інформує TrueUA з посиланням на «5 канал».

В ОБСЄ звітують про кілька випадки, коли патруль місії не зміг отримати доступ до постійного місця зберігання озброєння «ДНР» та до місця розміщення відведеного важкого озброєння «ДНР», оскільки на місці нікого з представників ОРДО не було. Окрім того у доступі на територію комплексу, де зберігається озброєння, за 3 км на захід від підконтрольного так званій «ДНР» с. Мануйлівка патрулю відмовив озброєний член «ДНР».

«У Петрівському озброєний член «ДНР» заявив, що патрулю місії не дозволено запускати свій БПЛА попри те, що СЦКК (Спільний центр із контролю та координації) було поінформовано про запланований політ. Поки спостерігачі чекали на роз'яснення, вони почули як із рації члена «ДНР» пролунало повідомлення «Скажи пулеметчику, пусть займет позицию, на всякий случай», – повідомили в ОБСЄ.

Про усі ці випадки недопуску спостерігачів до місць зберігання озброєння місія поінформувала СЦКК.

Події, 12.11.2017 10:51