1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Трамп сподівається, що Саудівська Аравія не стане скорочувати видобуток нафти

Трамп сподівається, що Саудівська Аравія не стане скорочувати видобуток нафти

00:45 - 13.11.2018

Президент США Дональд Трамп дуже сподівається на те, що Саудівська Аравія та інші країни-учасниці ОПЕК не стануть скорочувати обсяги видобутку нафти. У своєму мікроблозі в Twitter глава держави висловив думку, що ціни на нафту зараз дуже завищені.

Раніше міністр енергетики, промисловості і мінеральних ресурсів Саудівської Аравії Халед бен Абдель Азіз аль-Фалех повідомив, що ОПЕК було б доцільно скоротити добовий видобуток нафти на 1 млн барелів від рівня попереднього місяця.

За підсумками позачергового засідання міністерського комітету з моніторингу угоди ОПЕК, яке пройшло в Абу-Дабі, країни-учасниці угоди домовилися відкласти прийняття рішення про скорочення обсягів видобутку сировини в 2019 році. Виробники нафти хочуть оцінити вплив на ринок зняття санкцій з Ірану.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама