1 151 день війни
Особовий склад
940 150
Танки
10 676
Артилерія
26 600
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 176
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
У Бериславі зросла кількість загиблих після удару авіабомби: у ОВА показали наслідки (відео)
Фото: Telegram Олександра Прокудіна

У Бериславі зросла кількість загиблих після удару авіабомби: у ОВА показали наслідки (відео)

14:44 - 25.09.2023

Зранку 25 вересня російська авіація скинула на Берислав чотири авіабомбиОдна з них влучила по будівлі житлово-експлуатаційної контори, є загиблі.

У Херсонській обласній військовій адміністрації повідомляють, що через авіаудар по ЖЕКу загинули щонайменше двоє людей.

"Травми несумісні з життям отримав 73-річний чоловік та 70-річна жінка. На момент ворожого удару вони перебували у приміщенні. Ще двоє людей — поранені. 55-річний чоловік знаходиться у вкрай тяжкому стані. У нього перелом плеча, поранення грудної клітки та живота. Також до лікарні доставили 59-річну жінку з травмами спини та ніг.", — йдеться в повідомленні.

В ОВА показали відео з наслідками російського удару.

Зазначимо, що у Херсонській ОВА повідомили, що окупанти майже щодня скидають на Херсонщину близько десяти авіабомб. Окрім того, рашисти подвоїли обстріли регіону. Раніше вороги скидали дві-три авіабомби, бувало й одна, а деколи взагалі не скидали. Зараз — близько десяти майже кожного дня.

Так, зокрема, у неділю, 24 вересня, російські загарбники скинули лише на Херсон дві авіабомби. Внаслідок атаки на одне з підприємств міста травмовано людину. Поранення отримала жінка-охоронець 49 років, яка перебувала на території. 

Також зранку в п’ятницю, 22 вересня, близько 09:00, окупанти вкотре обстріляли житлові квартали Херсона, гатили з артилерії. Херсонська обласна прокуратура повідомила, що у зв’язку з обстрілами розпочато досудове розслідування у кримінальному  провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством.

Нагадаємо, що у вівторок, 19 вересня, російські окупанти обстріляли Херсон з артилерії, влучили в тролейбус і вбили сержанта поліції. Двох чоловіків-пасажирів тролейбуса віком 33 та 57 років доправили до лікарні.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама