Підтримати проект
У Києві «накрили» секс-бізнес, де «працювали» близько 50 дівчат
Події, 11.04.2019 13:07

У Києві оперативники викрили шість борделів, які працювали під виглядом масажного салону. Подружжя організувало діяльність місць розпусти, де близько 50 жінок надавали послуги сексуального характеру. За вчинення кримінального правопорушення зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі.

Як розповів т.в.о. начальника відділу управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми столичної поліції Олексій Гаврилюк, у рамках кримінального провадження слідчі провели 11 санкціонованих обшуків, під час яких вилучили гроші, мобільні телефони, чорнові записи та банківські картки:

«Ми встановили, що громадянин Російської Федерації зі своєю дружиною організували секс-бізнес, влаштувавши під виглядом масажних салонів місця розпусти. Також із ними спільно працювали троє диспетчерів, які приймали замовлення від клієнтів».

Правоохоронці з’ясували, що зловмисники розміщували рекламні оголошення на одному із сайтів у мережі Інтернет. За годину еротичних послуг клієнти платили від 800 до 1000 гривень, із них жінки отримували 40%, а організатори – 60%.

«Сімейну пару, які координували функціонування борделів, затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Фігурантам загрожує до семи років ув’язнення»,- додав Олексій Гаврилюк.

Події, 11.04.2019 13:07