1 269 день війни
Особовий склад
1 068 040
Танки
11 106
Артилерія
31 498
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 207
Крилаті ракети
3 558
Гелікоптери
340
БпЛА
51 190
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,7
41,6
48,3
48,1
У Маріуполі прогриміли вибухи: окупанти заявили про роботу ППО
Фото: "Маріуполь спротив"

У Маріуполі прогриміли вибухи: окупанти заявили про роботу ППО

У суботу, 22 червня, у тимчасово окупованому Маріуполі прогриміли вибухи. Російські загарбники заявили про роботу протиповітряної оборони.

Про це повідомила Маріупольська міська рада.

"У Маріуполі гучно! Окупанти повідомляють про балістику у напрямку міста та роботу ППО. У місцевих чатах повідомляють, що чутно вибухи у Приморському районі міста", -- йдеться у повідомленні.

Наголошується, що після гучних вибухів рашисти заявили про збиття ракет біля міста, а також в районі селища Нікольське.

Згодом у міськраді додали, що можливий прильот або падіння уламків на 23-му мікрорайоні міста. 

"Жителі пишуть, що чули вибух та видно чорний дим", -- наголосили у міськраді.

Фото: Андрющенко Time\Telegram

Нагадаємо, раніше партизанський рух "Атеш" повідомляв, що у тимчасово окупованому Маріуполі рашисти будують табір. Там проживатимуть біженці з Бєлгородської області Росії.

Додамо, раніше Маріупольська міська рада повідомляла, що російські загарбники у тимчасово окупованому Маріуполі заробляють кошти на ремонті пошкоджених будинків. Окупанти відмовляються відновлювати згорілі квартири, але гроші за це отримують.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама