Підтримати проект
У Міненерго повідомили, коли в Україні стабілізують електропостачання
Суспільство, 24.11.2022 12:03

У середу, 24 листопада, відбувся блекаут в енергосистемі України. Втім, її вже вдалося відновити, ввечері запрацюють атомні електростанції.

Як заявив міністр енергетики Герман Галущенко, енергетичну систему України вдалося об'єднати близько 04:00. Надвечір дефіцит в енергосистемі має скоротитися, пише TrueUA.

"Ситуація складна по всій країні. Є області, де збільшили постачання. Учора трапився блекаут у нашій енергосистемі через ці обстріли, що сталися. О 04:00 ранку вдалося з'єднати енергетичну систему, критичні об'єкти інфраструктури вдалося заживити. Відповідно, ми збільшуватимемо обсяг. Розраховуємо, що до вечора почнуть працювати атомні станції, тому скоротиться дефіцит", – пояснив міністр.

Нагадаємо, 23 листопада Росія завдала чергової серії ударів по українській критичній інфраструктурі. Є загиблі, у багатьох регіонах України досі відсутнє світло та водопостачання.

Вранці 24 листопада було призупинено оформлення осіб та транспортних засобів у декількох пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною та Румунією через відсутність електроживлення.

Суспільство, 24.11.2022 12:03