У МВС пояснили, чому затримали брата Саакашвілі

02 ВЕРЕСНЯ 2017 13:50

Співробітники Нацполіції в Києві доставили брата екс-президента Грузії Міхеїла СААКАШВІЛІ Давида до органів Державної міграційної служби з тим, щоб він покинув територію України, оскільки його дозвіл на проживання було анульовано на підставі того, що раніше його позбавили дозволу на роботу в Україні.

Про це повідомив директор департаменту комунікації МВС України Артем ШЕВЧЕНКО, інформує TrueUA.

«Ми не затримували. Національна поліція Києва забезпечила доставку громадянина Грузії в органи міграційної служби», - сказав він.

За словами Шевченка, Державна міграційна служба скасувала дозвіл на проживання в Україні Давида СААКАШВІЛІ в березні 2017 року на підставі отриманої інформації від Державної служби зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування.

«Ще тоді іноземець був належним чином поінформований про відсутність підстав для проживання в Україні. Але він у встановлений законом термін територію нашої країни не покинув і перебував на території країни незаконно», - сказав директор департаменту комунікації МВС України.

Крім того, Шевченко зазначив: «Зараз приймається рішення про повернення іноземного громадянина, в принципі, до будь-якої країни, до якої він захоче, а також про накладення адміністративного штрафу».

В даний час Давид СААКАШВІЛІ перебуває в органах міграційної служби, уточнив він.

Шевченко також зазначив, що аналогічні рішення і процедури щодо іноземних громадян здійснюються часто.

У прес-службі Державної міграційної служби України поки відмовляються повідомляти будь-яку інформацію про ситуацію навколо Давида СААКАШВІЛІ.

Події, 02.09.2017 13:50